Підписано Меморандум про співпрацю між Асоціацією управління відходами та Асоціацією підприємств у сфері поводження з небезпечними відходами

Між Асоціацією управління відходами та громадською спілкою «Асоціація підприємств у сфері поводження з небезпечними відходами» підписано меморандум про співпрацю.

 

Про це поінформувала Голова АУВ Ніколь Данилова.

 

За її словами, галузеве партнерство між асоціаціями має на меті консолідувати зусилля щодо розвитку галузі управління відходами в Україні, створення сприятливих умов для залучення прямих взаємних інвестиційних ресурсів для її розвитку.

 

«Дуже раді співпрацювати з Асоціацією підприємств у сфері з небезпечними відходами та її керівником Кирилом Косоуровим. Адже ми прямуємо до єдиних цілей, хочемо зробити ринок економічно вигідним і прозорим. Ба більше, вбачаємо співпрацю в розвитку регіональних та місцевих планів управління відходами. Хочу підкреслити, що ця зустріч була дуже приємною та перспективною у напрямку розвитку ринку», – зазначила Ніколь Данилова.

 

Вона підкреслила, що перед галуззю стоїть багато завдань: від оновлення законодавства та підвищення прозорості, до впровадження інновацій та підвищення кваліфікації співробітників. Цю систему можливо вибудовати лише узгодженими діями.

 

«АУВ зі своєї сторони готова, використовуючи весь ресурс, активно супроводжувати реалізацію спільних проєктів кваліфікованими компаніями-членами АУВ. Завдяки синергії ми посилимо наші кращі сторони!», – наголосила Голова АУВ.

 

Асоціації домовились не рідше одного разу на квартал організовувати спільні зустрічі для актуалізації стратегічних напрямів співробітництва.

 

ВАЖЛИВО, що Меморандум про співпрацю підписано на папері з переробленої двосторонньої сировини!

Календар

Квітень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Відтворити відео

Контакти

Про нас

Підпишіться на розсилку


    Tags :

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *