Асоціація управління відходами розпочала свою роботу

Асоціація Управління Відходами (АУВ) – це консолідоване об’єднання однодумців, що впливає на створення та регулювання в Україні прозорого й ефективного ринкового механізму повного циклу управління відходами. Про це повідомила Голова Асоціації Ніколь Данилова.

 

«АУВ є некомерційною організацією, чия робота орієнтована на: європейські цінності, лобіювання інтересів галузі управління відходами та популяризацію циклу управління відходами за всіма європейськими стандартами», – зазначила вона.

Місія створення та роботи АУВ:

Ми об’єднуємо прогресивних і свідомих учасників процесу управління відходами, лобіюємо та популяризуємо формування відкритого механізму управління відходами в Україні.

 

«Сьогодні ми маємо ключове завдання – підвищення рівня роботи галузі, створення ринкового механізму та виховання екологічно свідомих українців. До цього і рухаємося!», – окреслила Голова АУВ.

 

Принципи АУВ:

– цілеспрямованість;

– професіоналізм;

– консолідоване бачення членів АУВ;

– стратегічність;

– комунікативність і швидке реагування;

– співпраця з усіма зацікавленими у розвитку галузі сторонами.

 

«У найближчих планах АУВ – участь у формуванні законодавчої і нормативної основи, через взаємодію з державними органами влади та експертною спільнотою. Це забезпечить можливість усім членам Асоціації розбудовувати безпечну інфраструктуру галузі управління відходами. А всіх зацікавлених у її подальшому розвитку запрошуємо до співпраці», –  наголосила Ніколь Данилова.

Календар

Квітень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Відтворити відео

Контакти

Про нас

Підпишіться на розсилку


    Tags :

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *